TL950254GP Koule třetího bodu, kat. 2/2, Ø 25,4/50x51 mm
Kód: TL950254GP
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Můžeme doručit do:
  • Jednotka: Kus
  • Popis výrobku: Koule třetího bodu
  • Použití:
    • Pro záchytné háky horních táhel
    • Vhodné pro méně intenzivní používání
  • Vlastnosti:
    • Materiál: SAE 1020 (kalená ocel)
    • Zinkované provedení
  • Kategorie: II
  • Rozměry:
    • Vnější průměr koule: 50 mm
    • Vnitřní průměr: 25,4 mm
    • Délka: 51 mm